logo-3-1.png

PROFESJONALNA MANDOLINA DO WARZYW

DOSTĘPNOŚĆ
12 sztuk w magazynie

Cena wywoławcza

370,72 zl

Oferta
179 zl

Uwaga! Oferta w cenie 39,00 € z bezpłatną wysyłką ekspresową w ciągu 48 godzin i płatnością przy odbiorze wygasa dzisiaj 27/03/2023 z powodu nadmiernego zapotrzebowania na produkt

Produkt wysokiej jakości, wyprodukowany w Polsce

Koszt promocyjny sprzedaży online

Darmowa dostawa w 24h

Kup teraz i zapłać przy odbiorze

PRZYJACIEL, KTÓRY UŁATWI TWOJE ŻYCIE W KUCHNI

Wykonane z wytrzymałego ABS i trwałej stali nierdzewnej, łatwe do czyszczenia i odporne na rdzę.

Posiada pięć różnych rozmiarów ostrzy do krojenia warzyw w plastry, paski, julienne, kostki i mielone.

NASTAWNY

Zaprojektowany, aby trzymać ręce i palce z dala od ostrych ostrzy, wystarczy nacisnąć, aby pokroić warzywa, mięso i owoce w kilka sekund!

Dopasowanie rozmiaru i rodzaju kroju jest niezwykle proste! Wystarczy przekręcić gałkę… Et Voilà!

OFERTA LIMITOWANA TYLKO NA DZIŚ

Na co czekasz?
Zamów teraz

PONAD 4000 zadowolonych klientów

4,873 RECENZJE MEDIÓW

5/5

5/5

4/5

3/5

2/5

1/5

UWAGA: Ze względu na duże zapotrzebowanie, oficjalnie kończy nam się ten produkt, zalecamy jak najszybsze złożenie zamówienia!

Dostępność: Ostatnie 12 w magazynie
12

Oferta OGRANICZONY CZAS dla pierwszych 500 klientów z bezpłatną wysyłką ekspresową

Zamów teraz Mandolina Pro ™ ️

Oferta
179 zl

DOSTĘPNOŚĆ
12 SZTUK W MAGAZYNIE

Oferta LIMITOWANA CZASOWO dla pierwszych 500 klientów

Skontaktuje się z Tobą jeden z naszych konsultantów, który udzieli Ci pomocy całkowicie za darmo

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Tak, dla większej wygody i bezpieczeństwa oferujemy płatność przy odbiorze, możesz zapłacić bezpośrednio kurierowi, gdy dotrze on do Twojego domu!

Zwykle kurier GLS dostarcza w ciągu maksymalnie 2-3 dni

Wysyłka jest całkowicie bezpłatna

Nasz produkt jest dostępny tylko online. Wystarczy wypełnić formularz wymaganymi danymi, a skontaktuje się z Tobą jeden z naszych operatorów.

UWAGA: produkty polecane na innovamax-world.it są sprzedawane w ramach afiliacji, dlatego innovamax-world.it nie jest ani producentem, ani oficjalnym sprzedawcą każdego produktu, który można znaleźć na naszej stronie. Dlatego w przypadku jakichkolwiek próśb o zwrot pieniędzy lub innych problemów dotyczących produktów zakupionych za pośrednictwem maxstore-italia.it, należy zawsze zwracać się do oficjalnego sprzedawcy. Będziemy jednak gotowi Ci pomóc i wesprzeć. – Produkty są sprawdzane w celach informacyjnych: w żaden sposób nie można zagwarantować pewnych wyników, szanse powodzenia jakiegokolwiek leczenia różnią się w zależności od pacjenta. Ten blog nie jest gazetą, ponieważ jest aktualizowany bez okresowości. Dlatego nie można go uznać za produkt redakcyjny w rozumieniu ustawy nr. 62 z 7.03.2001. Niektóre obrazy na blogu zostały znalezione w internecie. Jeśli uważasz, że mogą naruszać Twoje prawa, daj nam znać, a zostaną one niezwłocznie usunięte.

Ta strona nie jest częścią serwisu Facebook ani Facebook Inc. Ponadto ta strona NIE jest w żaden sposób wspierana przez Facebook. Facebook jest znakiem towarowym firmy Facebook, Inc
Ta strona nie jest częścią Facebooka ani Facebook Inc. Co więcej, ta strona NIE jest w żaden sposób wspierana przez Facebook. Facebook jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Facebook, Inc.

POLITYKA PRYWATNOŚCI – POLITYKA PLIKÓW COOKIE – REGULAMIN